NE DEDİLER?

 • Erce Akkaya, Bütçe Planlama ve Kontrol Direktörü
  Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.


  Belkıs ile “Bireysel Farkındalık” konusunda keyifli, ufuk açıcı ve çok verimli bir koçluk süreci geçirme fırsatı buldum. Geriye dönüp baktığımda ise gerçekten de dünyanın en zorlu işlerinden birinin, insanın yaşamı boyunca zihnindeki birçok yargılayıcının gölgesinde kendi üzerinde çalışabilmesi olduğunu görüyorum. Gerçek mutluluk ve başarı için bana kendimle yüzleşme cesareti kazandırdığı için çok teşekkürler. Düşüncelerimi, duygu ve davranışlarımı anlama ve tanıma konusunda katettiğim yol, hem kişisel gelişimim hem de iş ve sosyal çevreme olan etkilerim açısından çok büyük bir farkındalık yarattı. Belkıs ile başlayan keşif sürecim her gün artarak devam ediyor. Koçluk seansları bitse de dostluk hep baki…

 • Uğur Işık, Genel Müdür
  RES Anatolia Holding A.Ş.


  Belkıs ile kariyer gelişimimin önemli bir aşamasında çalışmaya başladık ve açıkçası kişisel olarak Belkıs’dan değil ama Yönetici Koç’undan beklentim yüksek değildi. Eksik kaldığım, tecrübe etmediğim konularda birçok farklı metot kullanarak bilinçlenmemi ve davranışlarımın farkına varmamı sağladı. Nitekim gelişim ve değişim o kadar görünür oldu ki yaptığım performans değerlendirmelerinde ve geri bildirim muhabbetlerinde “Eski Uğur” ve “Yeni Uğur” cümlelerini sıkça pozitif olarak duyar oldum. Tabii ki bu gelişim, hedeflediğim kariyer basamaklarını çok hızlı bir şekilde çıkmamı sağladı. Karşıma çıktığı için, beraber çalıştığımız için kendimi çok şanslı hissediyorum, iyi ki varsın Belkıs. 

 • Narin Yenen, Finansman ve Dış Ticaret Operasyon Müdürü
  Borçelik


  Benim Belkıs’la yolculuğum üstlendiğim yeni görevimin sorumluluklarını ve yetkinliklerini kuşanmaya, aynı zamanda pandeminin getirdiği zorlukları göğüslemeye çalıştığım bir dönemde başladı. İtiraf etmeliyim ki, başlarken bu sürecin bana bu denli katkısının olacağını hiç tahmin etmemiştim. Belkıs, her şeyden önemlisi sizi tanımaya ve anlamaya vakit ayıran ve samimiyetle çaba harcayan bir koç. Bu sayede her bir seans adeta sizin için özenle hazırlanmış birer armağan oluyor. Dolu dolu bir ajanda ile çıktığımız yolda, Belkıs’ın her konuda kendimde bulmama yardımcı olduğu güçle, kısa sürede gözle görülür bir yol kat ettik. Kavramsal ve teorik öğrenme eğilimimi fark ederek beni her seans sonrasında pek çok yazılı materyal ile destekledi. Her biri arşivimde ihtiyaç durumunda dönüp tekrar bakılacak, hatırlanacak kaynaklar olarak kıymetli yerlerini aldı. Bir kadın lider olarak, aile ve iş yaşamı arasında kendimi ideal bir dengede konumlandırmam ve her anlamda kendimle barışık hale gelmemde Belkıs’ın önemli payı var. İyi ki onu tanıdım, iyi ki yollarımız bu kadar çok ihtiyaç duyduğum bir zamanda kesişti. Kusursuz koçluğu ve kalpten dostluğu için minnettarım. 

 • Hasan Mert, Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı
  ALJ Finans


  Belkıs ile çok zor ve yoğun bir dönemimde koçluk seanslarına başladım. Pandemi sürecinin ortasında, iş ve özel hayatlarımızda daha önce tecrübe etmediğimiz durumlarla karşı karşıya kaldığımız, bununla nasıl mücadele edeceğimizi bilmediğimiz bir süreçte her bir seans suyun altından çıkıp derin bir nefes almak gibiydi. En zor anlarda bile bir çıkış yolu olduğunu görmemi ve bunu başaracak gücü kendimde bulmamı sağladı. Doğru soruları sorarak, kendi kendime de sormamı sağlayarak farkındalığımın artmasında önemli katkıları oldu. 1 yıl süren bu yolculuk kişisel gelişimimde kalıcı bir etki yarattı.
  Belkıs, ilk günden itibaren sizi gerçekten anlayan ve bunu hissettiren bir koç. Kendisine katkıları için teşekkür ediyorum ve herkese bu yolculuğu Belkıs ile yaşamasını tavsiye ediyorum.  

 • Özge Yılmaz, Genel Müdür
  Fiba Faktoring


  Belkıs’la iş hayatımda önemli değişiklikler olan, yeni sorumluluk alanlarım konusunda desteğe ihtiyacım olan bir dönemde çalışmaya başladım.
  Belkıs’la çalışmak özellikle kendimle ilgili farkındalığımı daha da geliştirmem, güçlü yönlerimi kabul edip sahiplenmemde ve belirlediğim amaçlarda gelişim kaydetmemde çok faydalı oldu.
  Benim için çok faydalı bir deneyimdi, iş hayatında olup kendini geliştirmek isteyen herkese çok tavsiye ederim.

 • Negar Esmailzadeh, Global Medical Affairs Manager, Critical Care
  Nutricia


  "The coaching sessions with Belkis changed my life! I know it is a very strong claim nevertheless it is the fact.
  The main objective of my coaching sessions with Belkis was being aware of my development points and to have the right tools to manage the challenges related to those points; usually work related. However, I could share my private challenges that were also affecting me at work. I still remember those 2 coaching sessions that literally changed my life - as if it was yesterday. In a very smart way she made me aware of feelings and thoughts that I didn't even realize existed in me. Then I had to make a tough decision which changed my life, me and most importantly my future completely. I tell this story often to people around me and say: Everybody needs (a) Belkis in life."

 • Sarp Heptürk, VP Sales, Program Management, Purchasing
  Katcon Global


  In this challenging era surrounding us with all kinds of possible problems, shortages / everyday something new collapsing which feels like being under a continuously flow rate changing waterfall, these were the very perfect resilience trainings which gave the global team of Katcon from 3 continents, 12 different nationalities a strong notion of being resilient and adaptive under these conditions.

 • Stella Penso, Senior Director of Pricing
  Skyscanner


  Belkıs'ı iş açısından oldukça sıkışık bir dönemimde buldum. Yurtdışında (Dubai'de), uluslararası bir şirketin üst yönetiminde çalışırken 'burn-out' fazına girmiş, bu fazdan çıkış yolunu arıyordum. Belkıs'ın sıcak, dengeli, neşeli, anlayışlı ve gerçekçi yaklaşımı sayesinde, online iletişim olmasına rağmen, kısa sürede koç/danışan iletişimini sağladık. Hem burn-out'un oluşmasına izin veren yönlerimi kısa sürede açığa çıkardık, hem de bu yönlerimi törpülemek için somut yöntemler belirledik. Belkıs'la yaptığımız seanslar zaman içinde beni psikolojik olarak bir miktar -- tabiri caiz ise -- 'tamir' etti. İşten ayrıldığım zaman, bu süreci oldukça sakin yaşamamı bu seansların toplu etkisine borçlu olduğumu düşünüyorum. Ardından yeni bir ülkeye ailemle taşındım ve iletişime fazla sık olmasa da devam ettiğim için Belkıs dengeli duruşumu desteklemeye devam etti. Kendisiyle tanıştığım için ve koçum olarak onu seçtiğim için çok memnunum. Belkıs'ı herkese tavsiye ederim.

 • Erkan Bilgen, Dağıtım Direktörü
  Ayedaş


  Heyecan verici bir yolculuktu. Sınırlarınızın, farklılıklarınızın, önceliklerinizin farkına varıyorsunuz. Etkili sonuçlarını yansıtıyor ve hissediyorsunuz. Her şeyin daha anlamlı ve farklı yapılabileceğini öğreniyorsunuz. Buluşmalarımızın her aşamasında profesyonelliğini ve samimiyetini hissettiren bir dosttur, Belkıs.

 • Semih Dilmen, Bilgi Güvenliği Bölüm Başkanı
  Akbank


  Belkıs ile çalışacağımı koçluk dünyasını tanıyan yakınlarıma söylediğimde “çok şanslısın, Belkıs en iyisidir” demişlerdi. Kendisi ile çalıştığım süre içinde her seansta farklı bir sorunumu kalıcı çözüme kavuşturabildim. Daha ilk seanstan sonra hayata bakış açımı değiştiren, iş-özel yaşam dengesi anlamında yıllardır başaramadığım sonucu başardım ve bu seansın üzerinden aylar geçmesine rağmen hala bu değişiklik devam ediyor. Yani geçici değil kalıcı bir değişim oldu beni ve çevremi etkileyen. Tecrübesi, samimiyeti, verdiği güven duygusu ve sıcaklık sayesinde her konuyu en açıklığı ile derinlemesine konuşabiliyorsunuz. Ve konularda ilerleme de bu sayede çok hızlı oluyor. Kendisini tanıdığım için çok mutluyum.

 • Nilüfer Günhan, Finansal Hizmetler Grup Başkanı
  Abdul Latif Jameel International


  Dubai’de bölgesel bir göreve geldiğimde sanırım bu değişim esnasında yaptığım en doğru şeylerden biri Belkıs ile Istanbul- Dubai arasında koçluk seansları başlatmak oldu.  Bu koçluk bir süre sonra bana can oldu ve hiç tanımadığım zengin Ortadoğu ve Asya kültürleriyle çalışmaya adapte olabilmemi sağladı.
  Belkıs’ın iş hayatında karşılaşılan farklı ve zor durumlara getirdiği pragmatik bakış açısı benim de iş hayatına tam bir Türk gibi değil, daha global ve empatik bakabilmemi, farklı kültürlerin yaklaşımlarını daha doğru anlayabilmemi sağladı.
  Bir yandan yöneticilikte güçlü yönlerimi ön plana alıp, diğer yandan da  egomu yönetebilmeyi zaman içinde çok renkli bir şekilde, bazen gönderdiği bir sinema filmi önerisi ile, bazen bir kitap, bazen bir video ile  gösterdi Belkıs.
  Bir yılda bile sanki uzun zamandır sizi hep dinleyen ve yol gösteren bir arkadaşınızmış hissi veren bir koç arıyorsanız, kesinlikle Belkıs derim.

 • Özlem Kaynak, Genel Müdür
  GSK Tüketici Sağlığı


  Belkıs ile çalışmak, kendini daha iyi tanımak, yönetmek ve geliştirmek isteyen herkes için çok büyük bir şans ve ayrıcalık. Sayesinde daha iyi yönetmek istediğiniz yönlerinize dair farklı teknikler öğrenip gelişiyorsunuz ya da bilmediğiniz ve bilmediğiniz için de yönetemediğiniz yönlerinizin farkına varıp yaşamınızı daha kolay, huzurlu, etkin yönetmeyi öğreniyorsunuz. Üstelik bu süreç sırasında çok içten, akıllı, donanımlı, size iyi gelen, huzur veren bir dost ediniyorsunuz. Herkese şiddetle tavsiye ederim.

 • Egemen Erden, CEO
  Finans Portföy Yönetimi A.Ş.


  Belkıs Kazmirci ile yaptığım koçluk çalışmasının benim için en önemli getirisi, hayatımın her boyutunda oldukça stresli olduğum bir dönemde bir durup kendime dışarıdan bakmamı sağlamış olmasıdır. Bu süreç, kendimle ilgili önyargılarımı ve kendime koymuş olduğum sınırları fark etmemi sağladı.
  Kendimize farkında olmadan koyduğumuz engelleri ortadan kaldırmak için birinin elinize bir ayna vermesi ve doğru soruları sormanıza yardımcı olması gerekiyor. Belkıs ile yaptığım çalışmalarda bu farkındalığı çok kısa zamanda kazanabildim. Hem iş ortamında, hem de özel hayatımda çok daha dingin ve soğukkanlı olabildiğimi, iletişim becerilerimi daha da geliştirdiğimi fark ettim. Bu iş hayatıma yeni başarılar, özel hayatıma da huzur olarak yansıdı. 
  Güven bağının çok rahat kurulabilmesi Belkıs’ı diğer koçlardan ayıran en önemli özelliği olduğunu düşünüyorum. Belkıs ile çalışırken bir koçtan ziyade sizinle hiçbir ajandası olmayan çok samimi bir dost ile beraber çalışıyormuşsunuz hissini ilk günden itibaren verebiliyor olması kendisiyle çalışmayı düşünenler için değerlendirmeleri gereken çok önemli bir husus.

 • Yomi Kastro, Managing Partner
  Inveon


  Belkis has an extraordinary talent to understand complex situations where business challenges are combined with emotional and internal issues. She has been enlightening my way for many years and as a consequence has helped our company grow not only financially but also in terms of corporate culture and EQ. She is ever-improving and that reflects in the new tools and techniques she is using. She is deeply rooted in executive coaching with years of professional management background. Working with Belkis is the best thing that could happen to an ambitious business-person who is thriving for distinctive success without compromising internal balance and happiness. 

 • İpek Cem Taha, Director
  Columbia Global Centers, Istanbul


  Belkıs'la yaptığım koçluk çalışması, yaşamımın farklı bölümlerindeki önceliklerimi belirlemek ve bu öncelikler doğrultusunda gerçekçi hedefler belirlemem açısından çok faydalı oldu. Çalışan, iş için seyahat eden, üç çocuklu ve göz önünde olan bir insanım.
  Belkıs ile yaptığım çalışmalar, aile yaşamım ve iş yaşamım ile gönüllü çalışmalarım arasındaki dengeyi kurmama ve uluslararası yaptığım işlerde de bu dengeyi gözetmeme çok yardımcı oldu.
  Öncelikle son derece sakin, güvenli ve düzenli bir çerçeve çiziyor Belkıs. Ardından anlamlı ve gerçekçi olana yönelmenize ve kararlarınızı kendi içinden 'çıkarmanıza' yardımcı oluyor. Metodik, koşmayan ancak aylar sürmeyen de bir süreç. Sonuç almaya hemen ilk görüşmeden sonra başlayabilirsiniz. Bu çalışmayı yaşamımın en yoğun dönemlerinden birinde yaptım ve aile, ev, iş, uluslararası sorumluluklar dengemi ve de akli dengemi bulmamda bana çok yardımcı olduğunu itiraf etmeliyim.

 • Irem Onal, Head of Talent
  Danone Turkey CBS


  Belkıs, danışanına sadece bir danışan olarak bakmayan, onu bir yolculuk arkadaşı olarak gören bir koç. Buluşmalarımızda bana yardımcı olmak için kendi yolumu bulmamı sağladığını ama bundan da keyif aldığını, kendi yolculuğu için de bir öğrenme fırsatı olarak gördüğünü düşündüm. Bazen düşmemi, bazen çıkmamı, ama her zaman kendi değerimi bilmemi sağlayan bir yolculuk geçirdik.
  Hiçbir zaman "orada" kaldığını hissetmedim. Ne zaman başım sıkışsa belki cevabını bildiğim ama farketmediğim soruları bulup çıkarmamı sağladı. Hayatıma dokunduğu için mutlu hissediyorum.

 • Buluş Fidan Tüfekçi, Senior Financial Controller
  Microsoft


  Belkıs’la çalışmaya farkındalığımı arttırmak, güçlü ve geliştirmem gereken yönlerimi tanımak ve bu bağlamda hem iş hayatımda hem de özel hayatımda ilerleme kaydetmek amacı ile başladım. Çalışmalarımız sayesinde kendim hakkımda birçok bilgi edindim ve bu sayede kendimde birçok konuda ilerleme gördüm.
  Belkıs, bu yolculukta yanımda olduğun için teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.

 • Rauf Ozdincer, General Manager
  The Royal Bank of Scotland, Turkey Branch.


  Belkis Kazmirci has been successfully offering Executive as well as Team Coaching to our bankers during the last 6 years. I am pleased to confirm that not only have I received highly positive feedback from my colleagues, but also observed striking improvements in their attitudes and relationship management skills following Belkis’s programs.
  I personally attended two Team Coaching sessions where I witnessed Belkis’s lively presentation, energy she gave to the groups and the special bond she established with the participants.
  Based on my first hand experiences spread over years, I can recommend Belkis as a Coach to any professional or institution without hesitation.

 • Betül Kurtuluş, Genel Müdür
  Strateji Faktoring


  Belkıs ile olan çalışmayı sadece iş hayatı ile tanımlamak istemem, genelden özele, iş akışlarından insana kadar  iyi çizilmiş bir çerceve içerisinde pek çok konuda benim göremediğim veya bugüne kadar fark etmediğim çok konuda çalıştık . 
  Konulara biraz daha yukarıdan bakabilmek, dinlemek  ve duymak, geribildirim, yönetimde empati gibi konularda önemli kazanımlarım oldu. Hiç farkında olmadığım ve hatta alışkanlık haline gelmiş olan bazı davranış modellerimde değişiklik yapmamı sağladı. Aklıma gelmeyen veya bana hiç ulaşmayan pek çok makale okudum. Özeti : Belkısla çalışma çok verimlidir  

 • Banu Kılıç Taşköprü, Grup Medikal Müdür
  Alexion


  Bu çalışma sayesinde gelişim alanlarım üzerinde çalışma fırsatım oldu. Her gün yaptığım şeyler için bile neyi nasıl daha farklı ve daha iyi yapabilirim daha kolay anlamaya başladım. Olaylara farklı bir pencereden bakabilmeye başladım.
  Kendimi çok iyi hissettiğim ve kendimi gerçekleştirdiğimi düşündüğüm bir çalışma oldu.

 • Beri Koronyo, Genel Müdür
  Pronet Güvenlik ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.


  Şirketimizin hızlı bir büyüme sürecine girdiği bir dönemde, gündelik operasyonlardan dolayı, şirketimizin vizyonu gibi konulara yeterince vakit ayıramadığımı fark ettim.
  Belkıs hem benimle hem de yönetim ekibimizle de çalışmış olduğu için şirket dinamiklerimize son derece hakim oldu. Zaman zaman belli toplantılarımızı modere ederek birbirimizi daha etkin dinlememize yönelik olumlu katkılarda bulundu.
  Belkıs’ın benimle ve ekibimle yaptığı çalışmalarda gizliliğe verdiği önem ve sergilediği profesyonel tutumun sürece önemli katkısı oldu.

 • Ertuğrul Arabacı, Fabrika Direktörü
  Borusan Mannesmann


  25 yıllık profesyonel çalışma hayatım boyunca onlarca teknik ve kişisel gelişim eğitimi aldım. İş hayatında bulunduğum uzun süreyi dikkate aldığımda koçluğun bana katacakları konusunda başta biraz şüphe duyduysam da, en iyi koçlardan biri ile çalışma fırsatı bulduğum için kendimi şanslı hissettim. Süreç boyunca gelişim alanlarımı tespit ettik, tartıştık, analizler yaptık. Bir dahaki seansa kadar planlarımı gerçekleştirmeye gayret ettim ve bir araya geldiğimizde sonuçları gözden geçirdik. Süreç boyunca bu şekilde çalıştık ve ilerledik. Bu koçluk çalışması bana sadece profesyonel iş hayatımda değil aile yaşantımda da kendimi daha iyi tanıma, yönetme ve geliştirme adına ışık tuttu. Belkıs’a bu süreçteki inanılmaz katkıları için teşekkür ediyorum.

 • Esel Çekin


  Kendimi daha iyi tanımamı sağladı. Kafamı kurcalayan sorunları ertelemeden çözmek için faydalı araçlar verdi. Ne yapmam gerektiğini söylemek yerine, kalıcı çözümleri kendi kendime bulmamı sağladı. Neden, neyi farklı yapabilirsin gibi sorularla farkındalığımı artırdı.
  Yoğun gündemi olan iş insanları olarak kendimize ait zamanımız çok kısıtlı. Başka hiçbir şey düşünmediğiniz sadece kendinize vakit ayırdığınız bir 1-1.5 saati sizi düşünmeye, kendinize dönmeye yönelten bir küçük tatil yaşatıyor, Belkıs tatil. Kendinizle baş başa, kendinizi daha iyi tanıdığınız ve daha kaliteli bir hayata adım atmanızı sağlıyor. Programlı, disiplinli, aradan zaman geçmiş olsa da tam bıraktığınız yerden başlatan bir disiplin ve kurguya sahip.

 • Emre Akay, Ticari Satış Direktörü
  Bosch Termoteknik Isıtma ve Klima San.Tic. A.Ş.


  Öncelikle kendimi daha iyi tanımaya, gelişim alanlarımın üzerinde çalışacak niyete ve zamana ihtiyacım varmış. Belkıs ile yaptığımız çalışmalarda bir taraftan kendimi daha iyi tanırken, diğer taraftan da kendi ve ekibimin gelişiminde kullanabileceğim farklı araçlar, sistematikler öğrendim.

 • Asude Ademoğulları, Klinik Operasyonlar Müdürü
  Novonordisk Sağlık


  Belkıs ile koçluk çalışması takımımla ilgili sorunlarımı çözmeme ve yön bulmama destek oldu. Samimi, sakin, olgun ve doğru sorularla yaklaşımı ufkumu açtı ve yön bulmama yardımcı oldu.

 • Özgür Çetin, Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı
  Pronet Alarm


  Belkıs ile yaptığımız koçluk görüşmeleri liderlik gelişimime büyük katkı sağladı. Günlük iş yoğunluğu içerisinde atlayabildiğimiz çok önemli liderlik konularına derinlemesine bakabildiğimiz çalışmalar oldu.

 • Osman Bilgin
  Bölge Müdürü, Krediler


  Sürekli gelişim ve değişimi yönetebilmenin anahtarı "Farkındalık"… Belkıs çok uzun zamandır kendiyle çalışan birisi olarak tek başıma bulamadığım anahtarı bulmamda bana büyük katkı sağladı. Artık olaylar ve durumlar karşısında çok daha sakin, öngörülü, belirsizliği yönetmekte zorlanmayan bir duruştayım… İçinde bulunduğum durumun "Farkına vararak" "Burada şu anda ne oluyor?" sorusunun cevabına göre hareket ediyorum. Bu da ön yargılardan uzak, işin doğrusunu yapmaya odaklanmış ve aldığı kararların sorumluluğunu da alan bir duruşu beraberinde getiriyor. Sonuç hem kişisel/duygusal olarak coşkulu hem de iş ilişkilerinde verimliliği artmış bir farkındalık düzeyi…
  Bir kişi Belkıs'a kadar geldiyse eğer; zaten belli bir aşamaya gelmiştir. Bu noktadan sonrası birlikte kişinin ne aradığını bulmasını sağlamak, "Farkındalık Yaratmak"… Belkıs da tam bunu yapıyor…

 • Levent Sumer, Country Head of Operations
  The Royal Bank of Scotland, Turkey Branch


  "Belkıs enerjisiyle, birikimiyle ve pozitif kimliğiyle bana ve ekibime tam bir kılavuz oldu. Kendimizi tekrar keşfettik, güvenimiz yerine geldi, motivasyonumuz arttı ve de en önemlisi farkındalığımız çok daha artmış olarak işe geri döndük. Kendime yepyeni hedefler belirlememe ve bunlara ulaşmak için nasıl bir yol izlemem gerektiğine dair çalışmamda inanılmaz katkısı oldu."

 • Kamelya Asal, İnsan Kaynakları Müdürü
  Bosch Termoteknik Isıtma ve Klima San.Tic. A.Ş.


  Belkıs Kazmirci ile yaptığım koçluk çalışması zor durumlarda daha geniş perspektiften bakmamı ve başkalarını daha iyi anlamamı sağladı. Alışkanlık haline gelen ve beni olumsuz etkileyen bazı davranışlarımın farkına vardım. Koçlukla birlikte hedeflerim hep gündemde kaldı. Yoğun tempoda kendi gelişimim için kafa yorduğum, düşündüğüm, çalıştığım zaman dilimleri yaratmış oldum. En önemlisi de gerçekten nasılını da düşünüp içselleştirebildiğim bir süreç oldu.

 • Aytaç Darıcı, Risk Yönetimi Müdürü
  Volkswagen Doğuş Finans


  Öncelikle iç huzurum yerine geldi ve farkındalığım arttı. Olaylara bakış açım değişti. Doğru soruları sorarak hedefe kısa zamanda ulaşmamı sağladı. Profesyonelliğinin dışında Belkıs’ın arkadaşlığı ve verdiği güven sayesinde bazı şeyler daha çabuk ve güzel ilerliyor. Belkıs’ın koçluk çalışması her insanın hayatında bir kere alması gereken bir eğitim.

 • Begüm Başlı, Mali ve İdari İşler Bölüm Yöneticisi
  Fiba Faktoring A.Ş.


  Belkıs ile yaptığım koçluk çalışmasının iş ortamında kendimi daha iyi tanımama, analiz etmeme ve farkındalığımın artmasına çok yardımı dokundu. Kişisel gelişim sürecimde bana büyük destek sağladı. Hayatımı istediğim yönde değiştirebileceğimi gösterdi. Bu çalışma sayesinde, ekibimle daha verimli bir ilişki kurdum. Bir takım olarak hedeflerimizi ve beklentilerimizi daha kolay ve etkin bir şekilde tanımlayabildik. Hatalarımızdan ders çıkarmayı ve performansımızı arttırmayı başardık. Aynı zamanda huzurlu bir ortam yaratabilme şansımız oldu.
  Belkıs’la tanıştığım için kendimi çok şanslı buluyorum, hayatıma, bana, duygularıma dokundu.

 • İrem İnceköy, Kampanya ve Kanal Yönetimi - Analiz Yöneticisi
  Garanti Teknoloji


  Belkıs’ın kişiyi rahat hissettiren yaklaşımı ve anlatılanlara ilgisi, yerinde soruları ile konulara bakış açım genişledi ve birçok durumla ilgili farkındalığım arttı.
  Stratejik ve samimi ilişkileri doğru ve dengeli yönetebilme ve üst yönetim toplantılarında daha rahat olabilme ile ilgili kendimi geliştirdiğimi düşünüyorum. Ayrıca, performans geliştiren geri bildirim verme ve alma becerisi, iç motivasyon ve görünürlük konularında çalışma fırsatı buldum. Ayrıca Belkıs’ın yönlendirmeleri ile birçok yazı okudum ve ilgili kitaplar buldum. Program sonrasında yaptığımız süreç ve değerlendirme toplantıları da yol haritasını netleştirmemde oldukça fayda sağladı.

 • Bilgün Urga, Kurumsal Pazarlama Direktörü
  ABN AMRO Bank N.V.


  ...Bugün daha fazla kendime güvenen bir konumda durduğumu görüyorum. Belkıs’ın bu duruma koç olarak katkısı sonsuz.  Bilgi ve tecrübesi, ince ayrıntılara kadar benle beraber olduğunu hissetmem, her şeyin sonsuz gizli kaldığını bilmem, iş dünyamla ve kendimle ilgili konuları çok açık paylaşabilmem çalışmamızı verimli kıldı. Ayrıca yeni bir ekip oluşturduğumuz dönemde, yönetici takım arkadaşlarım da Belkıs ile koçluk  calışmalarına başladı Kısa sürede tüm ekibin nasıl hızlı ilerlediğini görme ve yaşama şansım oldu. Bu  çalışma,  kurumumuzun değer  ve startejilerinin  daha hızlı uygulanmasına ve ekip olarak kurumumuza daha cok gelir sağlayabilmemize katkıda bulundu. Özellikle yoğun stres olan, hızlı karar gerektiren  ve zamanla yarışılan çok rekabetçi iş ortamımda,  bana ve ekibime kısa sürede fayda getiren koçluk çalışmasını tavsiye ederim.

 • Didem Duru, Satış Müdürü, Finans Sektörü
  IBM


  ...kendimde var olan ancak farkında olmadığım değerleri hayatımın bir parçası haline getirmem açısından bana çok yardımcı oldu. Çaresiz hissettiğim zamanlarda kendi kendimi yukarı çekebilmek, haksızlık olduğunu düşündüğüm durumlara daha objektif yaklaşabilmek benim bu değerleri farketmem ile daha kolay yönetilebilir hale geldi.

 • Joel Zara, Avrupa Finans Müdürü
  Shell


  Karşımdakini anlama ve olduğu gibi kabullenme. Bence en zoru buydu... Belkıs'ın ayna tutmasıyla bazı noktalarda ne kadar da kör ve ön yargılı olduğumu fark ettim. Büyüdüm ve geliştim Beni o anda olduğum yönetici seviyesine getiren unsurları ve bu seviyede başarmam için neler gerektiğini birlikte saptadık. Benim için önemli, yararlı ve destekleyici bir deneyim oldu.

 • Bulut Ersavas, Genel Müdür
  Kodalfa


  Ne zaman Belkıs ile buluşsak, günlük operasyonel detaylardan kendimi çekip; liderlik, yönetim mükemmelliği, ilişki kurma ve stratejik planlama gibi temel değerlere odaklandım. Belkıs, birçok konuya farklı açılardan bakmamı sağlayarak iş hayatında çok önemli noktaların farkına varmama olanak verdi. O mükemmel bir koç ve gerçek bir dost.

Client Image 1
Client Image 2
Client Image 3
Client Image 4
Client Image 5
Client Image 5